2017 m. vasario 17 d. Kretingos muziejaus Baltojoje salėje vyko Kretingos rajono savivaldybės mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Piešiame Jeruzalę“ laimėtojų ir dalyvių apdovanojimo šventė.

Konkurso laimėtojams prizus įsteigė ir juos apdovanojo Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon kartu su Kretingos rajono savivaldybės meru Juozu Mažeika.

 Konkursą inicijavo ir organizavo Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika ir Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon.

Konkursas organizuotas siekiant glaudesnio Kretingos rajono savivaldybės ir Izraelio ambasados Lietuvoje bendradarbiavimo.

Konkurso tikslas ir uždaviniai: suteikti mokiniams žinių apie Izraelio istoriją, kultūrą, skatinti domėtis šia šalimi; ugdyti mokinių pagarbą, toleranciją kitoms tautoms bei gebėjimą tai išreikšti kūrybiniuose dailės meno darbuose; darbus kurti pasitelkiant istorijos šaltinius apie Izraelio valstybę.

Konkurse dalyvavo 8-17 metų 26 (dvidešimt šeši) Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Marijono Daujoto ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, Vydmantų ir Salantų gimnazijų bei Salantų meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai.

Konkurso dalyviai buvo vertinami pagal autorių amžių trijose grupėse: I grupė – 7-10 metų; II grupė –11-14 metų; III grupė – 15-19 metų.

Darbus vertino Kretingos rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta 8 (asmenų) asmenų vertinimo komisija. Vertinimo komisija iš kiekvienos dalyvių grupės atrinko po tris laimėtojus ir atskirus nominantus pagal konkurso temas.

Konkurso dalyviai.

Konkurso rezultatai.

                     

Švietimo skyriaus informacija

Toogle Left

PRISIJUNGIMAS

Gyventojų perspėjimas