MALTA mazesnis

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius pritaria maltiečių idėjai ir kviečia prisidėti prie iniciatyvos, kad Rugsėjo 1-oji būtų šventė visiems vaikams.

„Maltiečiai rūpinasi, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai į mokyklas iškeliautų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bedraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Jiems reikalingi sąsiuviniai, rašymo (parkeriai, kapsulės), ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas, modelinas) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius, knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat būtume dėkingi, jei padovanotumėte vaikams sportinės aprangos ir avalynės.

Šios akcijos metu maltiečiams svarbu surinkti lėšų ir visiems metams pasirūpinti maltiečių vaikų dienos centrus lankančių vaikų maitinimu.

Kreipiamės į Jus pagalbos, kad padėtumėte surinkti šias gėrybes, kad visi kartu užtikrintume vaikams galimybę mokytis, stiprėti, augti sveikiems.

Aukoti galima:

· pervedant lėšas į sąskaitą A.s. LT29 4010 0424 0397 4431 (mokėjimo paskirtis: vaikams)

· 2 eurus SMS numeriu 1490.

Mes galėtume atvežti dėžę aukojamiems daiktams krauti.

Lauksime Jūsų atsakymo“.

Rasa Stukienė

Akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ organizatorė

mob. +370 613 17949

www.maltieciai.lt

Toogle Left

PRISIJUNGIMAS

Gyventojų perspėjimas