Neformaliojo vaikų švietimo programos, finansuojamos valstybės biudžeto lėšomis, veiklą Kretingos rajone pradeda nuo 2017 m. rugsėjo 18 d. Rajono 7-18 metų mokinius 34 neformaliojo švietimo teikėjai kviečia rinktis ir dalyvauti 41 neformaliojo vaikų švietimo programos veikloje.

Juridiniai asmenys

Asociacija „Futbolo klubas Žibininkai“ „Pajudink kojas“

Baltijos tarptautinė mokykla „Anglų kalbos šalyje 6-9 m. moksleiviai (Kretinga)“

Kretingos karatė kiokušin klubas „ShodanKaratė kiokušin-fizinio pajėgumo komponentų bei žmogiškųjų vertybių ugdymas Kretingoje“

Kretingos rajono kultūros centras „Lietuvos muzikinis folkloras“

Kretingos rajono kultūros centras „Melpomenės pavilioti“

Kretingos rajono kultūros centras „Šiuolaikinio šokio studija“

Kretingos rajono kultūros centras „Teatras“

Lietuvos skautija „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Kretingos r. sav.)“

Lietuvos šaulių sąjunga „LŠS jaunųjų šaulių ugdymo I-os pakopos programa“

Nacionalinė krepšinio mokykla „Krepšinis (Kretingos raj. sav.)“

Viešoji įstaiga Sportinių šokių studija „Kretingos fortūna“ „Šok, sportuok, laimėk“

VšĮ Robotikos akademija „Ankstyvoji robotika“

VšĮ Robotikos Studija „Linksmoji robotika (3)“

Viešoji įstaiga Šv. Antano dienos centras „Būkit geri, jeigu galit“

VšĮ Veltūnas „Mažieji veltūniukai“

Fiziniai asmenys (laisvieji mokytojai)

Bagočienė Asta „Salantų regioninio parko turtai“

Bagočienė Asta „GAMTA-girdžiu, matau, tiriu“

Baužys Rapolas „Matematika – kritiškai mąstančio asmens formavimas“

Bončkienė Alvyra „Vaikų informacijos ir laisvalaikio centras“

Bukauskienė Asta „Mokykimės angliškai“

Cchovrebovas Erikas „Mišrūs kovos menai“

Idė Laima „Gimnastikos būrelis“

Jašinskienė Arina „Smalsiukų klubas“

Juknevičius Rolandas „Badmintono programa“

Juknevičius Rolandas „Tinklinio programa“

Karaliūnienė Valdonija „Molinukų akademija“

Kutelienė Inga „Muzikos studija“

Kutkevičienė Simona „Vaikų šokių studija „Ratilėlis“ jaunuolių grupė“

Mackevičius Vaidas „Badmintonas“

Mackevičius Vaidas „Vaikų futbolo treniruotės“

Masiokienė Ramunė „Kūrybinės dirbtuvės“

Milašienė Lina „Vaikų futbolo programa“

Milašienė Lina „Aerobikos programa“

Mockutė Modesta „Kurkime kartu“

Nikartienė Lina „Neformalaus ugdymo keramikos programa“

Poloneičik Giulnara „Populiariosios muzikos grupė „Pumpurėliai“

Puškorienė Dalia „Kelias į vaiko sėkmę“

Ruškys Ričardas „Jaunųjų šaulių ir turistų būrelis“

Valiūnienė Virginija „Plaukimo pamokos“

Vozgirdas Alvydas „Etnomuzikavimo mokyklėlė“

Zibalienė Dalia „Lietuva: pažink, atskleisk, papasakok“

Švietimo skyriaus informacija

Toogle Left

PRISIJUNGIMAS

Gyventojų perspėjimas