Spausdinti
Peržiūros: 481

Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitį suvokiant ne tik kaip priežastį iškilmingai paminėti svarbias sukaktis, bet ir kaip paskatą susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai kviečiame Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, švęsti kartu.

Šiandienos pilietis – aktyvus XXI amžiaus valstybės kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. Šiandienos žmogus – gebantis iš istorijos pasiimti tai, ko reikia dabarčiai. Mes visi, Kretingos krašto žmonės, galime būti drąsūs, vieningi, besidžiaugiantys, mokantys linksmintis ir besididžiuojantys, kad esame šio krašto saulės ir vėjo užauginti.

Susitikime Kovo 11-ąją – pasveikinkime Lietuvą ir pamokime pavasariui!

Kviečiame visus rajono gyventojus – vaikus, jaunimą, šeimas, senjorus – Kovo 11-ąją nuo 10 val. dalyvauti meninėje instaliacijoje „Ateinu pavasario prisegti...“, Rotušės aikštėje. Ateikite ir parašykite linkėjimą Lietuvai ant tulpės žiedo, išgerkime puodelį arbatos, pabendraukime vieni su kitais, švęskime Laisvę kartu.

Tegul praeitis augina ateitį!

Programą rasite čia: 

                Kretingos rajono savivaldybė