Dėkingi Loretai Jurgutienei, Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos direktorei už iniciatyvą golfo žaidimo pradmenų mokyti Kretingos rajono vaikus ir mokinius.

2019 m. balandžio 24 d. Kretingos rajono Kurmaičių pradinėje mokykloje vyko Lietuvos golfo federacijos organizuojamas metodinis-praktinis seminaras „MAŽASIS GOLFAS“ MOKYKLOJE“.

               Seminarą vedė Tomas Pranevičius, Profesionaliųjų golfininkų asociacijos LTU narys ir viceprezidentas, Lietuvos golfo federacijos varžybų komiteto pirmininkas, daugelio Lietuvos golfo klubų treneris. Lektorius Kretingos rajono mokytojus supažindino su saugumu golfo pamokoje, golfo ridenamųjų ir artimųjų žemų smūgių technika ir jos mokymu, golfo varžybų organizavimo galimybėmis rungčių pagrindu.

Kiekvienos mokyklos atstovai, dalyvavę seminare, gavo po vieną komplektą BMW Golfsport „Mažojo golfo“ įrangos ir sertifikatus.

BMW Golfsport „Mažojo golfo“ įranga – rinkinys, kurio pagalba smagiai ir lengvai galima išmokti žaisti tikrąjį golfą. Negabaritinis inventorius yra specialiai sukurtas taip, kad žaidėjas saugiai ir smagiai pajustų tikrąjį golfą ir pasiektų tikrojo golfo rezultatų. Inventoriaus komplektą sudaro keletas lazdų ir taikinių, kurie skirti bet kurio amžiaus pradedantiesiems, kad išmoktų tikrojo golfo mostų ir pagrindų, pasimėgautų golfo žaidimais. Su šia įranga galima žaisti bet kur – uždarose patalpose, lauke ir ant bet kokio paviršiaus. Kadangi kamuoliukai yra minkšti ir lekia netoli, tad šis žaidimas yra saugus ir labai smagus. Golfo kamuoliukai limpa prie įvairių taikinių, o padidintos lazdos palengvina pataikymą į kamuoliuką.

Antrus metus vykdomos rajoninės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sportinės žaidynės. Jas sudaro: estafečių „Linksmi ir vikrūs“, kamuolio metimo į krepšį, vaikų futbolo 5x5 ir vaikų šaškių „Mažieji šaškininkai“ varžybos.

Planuojame, kad rajoninės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sportinės žaidynės išaugs į regioninį ar net šalies priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų fizinio aktyvumo renginį.

Šiuo metu Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta darbo grupė rengia pradinio ugdymo mokinių sportinių žaidynių nuostatų projektą. 2019-2020 mokslo metais startuos rajoninės pradinio ugdymo mokinių sportinės žaidynės, kurių sudėtyje numatytos ir golfo varžybos.

Asta Pocienė

Kretingos rajono savivaldybės administracijos

Švietimo skyriaus vyr. specialistė

Loreta Jurgutienė

Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos

direktorė

Toogle Left

PRISIJUNGIMAS

Gyventojų perspėjimas