2020 m. vasario 3 d. veiklą Kretingos rajone bus pradėtos vykdyti neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programos, finansuojamos tikslinėmis NVŠ lėšomis.

Neformaliojo švietimo teikėjus, pageidaujančius vykdyti neformaliojo vaikų švietimo veiklos programas 2020 m. Kretingos rajone, prašome pateikti prašymus Švietimo skyriui iki 2020 m. sausio 30 d.

Kartu su prašymu NVŠ teikėjai turi pateikti pasirašytus mokinių, dalyvausiančių NVŠ programoje (-ose) 2020 metais, sąrašus iš Mokinių registro ir sutarčių su vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais) kopijas.

Kviečiame iki 2020 m. sausio 30 d. pateikti ir naujas neformaliojo vaikų švietimo programų paraiškas akreditavimui bei vykdymui Kretingos rajone 2020 metais.

Prieš pateikdami neformaliojo vaikų švietimo programų paraiškas NVŠ teikėjai, ketinantys pretenduoti į NVŠ lėšas, turi būti registruoti Švietimo ir mokslo įstaigų registre (ŠMIR), o jų programos užregistruotos Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR).

Dėl NVŠ programos paraiškos rengimo, registravimo ir kitais klausimais informaciją suteiks Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pocienė, tel. (8 445) 53 525, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Toogle Left

PRISIJUNGIMAS

Gyventojų perspėjimas